D&R CZACH

Początek

 

Salon Volvo w Rudnej Małej k. Rzeszowa pod nowym szyldem D&R Czach działa od 5 maja 2014, ale oficjalnie otwarto go w czwartkowe przedpołudnie (15 maja). Gościem specjalnym spotkania był prezes Volvo Car Poland Arkadiusz Nowiński, który razem z pracownikami i zarządem rzeszowskiej firmy uczcił lampką szampana powrót szwedzkiej marki na podkarpacki rynek.

 

Firma Danuta i Ryszard Czach jest związana z motoryzacją od prawie 40 lat. Jej siedziba mieści się w Rzeszowie przy ulicy Krakowskiej 32. Tutaj znajdują się dwa salony sprzedaży samochodów nowych – Mercedes – Benz i Mazda oraz profesjonalny, certyfikowany dział blacharsko – lakierniczy.

 

 

Teraz na miłośników Volvo czeka odnowiony salon, który przeszedł metamorfozę, oraz zupełnie nowy standard obsługi klientów i wszystkich świadczonych usług. Właściciele firmy stawiają na najwyższą jakość w każdym wymiarze, dlatego też posiadaczy samochodów Volvo, obecnych i przyszłych, z pewnością ucieszy działający pełną parą i na profesjonalnym poziomie serwis.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również