Praca

D&R Czach

Autoryzowany Dealer Volvo Danuta i Ryszard Czach Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Specjalista ds. Sprzedaży samochodów używanych do pracy w salonie Volvo w Rudnej Małej k. Rzeszowa– sprzedaż samochodów używanych marki Volvo.

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów używanych marki Volvo

Miejsce pracy: Rudna Mała 610, Głogów Małopolski

Opis stanowiska:

  • Obsługa Klienta w procesie sprzedaży zgodnie ze standardami firmy
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Rozmowa oraz negocjacje z Klientami
  • Realizacja ustalonych planów sprzedażowych marki
  • Sprzedaż samochodów używanych
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi klientami
  • Tworzenie i zamieszczanie ofert w Internecie
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym
  • Planowanie i terminowa realizacji kontaktów z klientami (systematyczna praca z CRM)
  • Wycena i zakup samochodów używanych

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i kontakcie z klientem
  • Doświadczenie lub zainteresowanie branża motoryzacyjną
  • Znajomość i umiejętność wykorzystywania technik sprzedaży
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B i rzeczywista umiejętność bezpiecznego prowadzenia samochodu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie oraz premię w zależności od osiąganych wyników
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania zleconych obowiązków
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się spółce
  • Szkolenia umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy
  • Uczestnictwo w samochodowych eventach, targach, ekspozycjach itp.

Aplikacje proszę przesyłać mailem na adres rekrutacja@czach.dealervolvo.pl

Dziękujemy za nadesłane aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy!

Zespół Volvo D&R Czach

Kierując maila z podaniem aplikacyjnym na określone stanowisko zgadzasz się na przetwarzanie danych przez Danuta i Ryszard Czach sp. z o.o., ul. Krakowska 32, 35-111 Rzeszów (dalej jako: Administrator), Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (CV) w celu prowadzenia rekrutacji na dane stanowisko określone w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@czach.dealervolvo.pl Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy, przetwarzamy w oparciu o przepis prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzone przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (www.giodo.gov.pl). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 2 miesięcy od momentu zakończenia procesu rekrutacji. Twoje dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora a to zewnętrzni dostawcy usług (np. zewnętrzne centra przetwarzania danych, podmioty zapewniające obsługę i wsparcie w zakresie informatyki oraz oprogramowania, firmy świadczące usługi archiwizacji, przetwarzające dokumenty, świadczące usługi call center, obsługę korespondencji, podmioty świadczące usługi kurierskie, logistyczne), a także księgowi, doradcy prawni, organy administracji i sądy. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@czach.dealervolvo.pl .
Kierując maila z podaniem aplikacyjnym na określone stanowisko zgadasz się na przetwarzania przez Danuta i Ryszard Czach sp. z o.o., ul. Krakowska 32, 35-111 Rzeszów (dalej jako: Administrator), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym (CV) na stanowisko wskazane w ogłoszeniu (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy ( m. in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeśli nie chcesz abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Zgoda na udział w rekrutacji, poprzez wysyłkę podania aplikacyjnego na adres e-mail: rekrutacja@czach.dealervolvo.pl jest dobrowolna. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną nam w ten sposób zgodę, wysyłając e-mail na: rekrutacja@czach.dealervolvo.pl, co nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.