Premiera Volvo S90

Alvernia Studios

   Po światowej premierze nowego Volvo S90 i V90, która miała miejsce 18 lutego 2016 w Genevie, nadszedł czas na Polskę. Niespełna miesiąc po światowym debiucie dwa nowe modele trafiły do naszego kraju aby polscy Klienci mogli jako pierwsi zobaczyć i dotknąć nowe modele Volvo S90 i Volvo V90.
W przeciągu 10 dni tj. od 11.03. – 21.03.2016 roku w czterech miastach w Polsce – w Warszawie, Wrocławiu, Alwerni koło Krakowa i w Poznaniu – odbyło się 5 Wielkich Premier nowych modeli. Zgromadziły one 2700 Gości – nie zabrakło gwiazd i celebrytów. Każda z premier spotkała się z wielkim zainteresowaniem.
16 marca 2016 roku na godzinę 19.30 na Premierę Volvo S90 i V90 do najnowszego i najnowocześniejszego studia filmowego w Polsce –  Alvernia Studios koło Krakowa -przybyło 550 Gości. Wśród nich byli Klienci salonu D&R Czach razem z pracownikami stacji. Sam obiekt podobnie jak nowe Volvo S90 robi niesamowite wrażenie.
Premierowy wieczór poprowadził prezenter telewizyjny i dziennikarz sportowy TVP Maciej Kurzajewski, na co dzień użytkownik i miłośnik marki Volvo.
Charyzmatyczny męski głos Sławka Uniatowskiego był doskonale dobranym tłem muzycznym dodatkowo podkreślającym niezwykły charakter nowego Volvo S90 i V90.
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Volvo Car Poland Mariusz Nycz – opowiedział o całkowicie nowych członkach rodziny Volvo.
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Volvo Car Poland mariusz Nycz oraz prezenter telewizyjny TVP Maciej Kurzajewski. Zdjęcie: Tadeusz Poźniak portal biznesistyl.pl
Model S90 został zbudowany od podstaw nie opierając się na poprzedniku Volvo S80. Wnętrze przypomina znane już z poprzedniego modelu Volvo XC90, ale dostosowano je do nadwozia luksusowego sedana. Volvo S90 charakteryzują przednie światła LED w kształcie młota Thora. Projektanci poświęcili dużo uwagi detalom. We wnętrzu limuzyny czuć klimat Szwecji. Wypełniają je elementy starannie obszyte naturalną skórą, szlachetne drewno oraz metal. Należy podkreślić fakt, że w porównaniu z Volvo S90 żadne inne samochody oferowane w tym segmencie nie posiadają w wersji podstawowej bardziej rozbudowanych funkcji wspomagających aktywnie bezpieczeństwo jazdy.
Przestrzenna i komfortowa limuzyna jest bardzo dobrą propozycją dla wymagających Klientów.
Zapraszam do Galerii zdjęć z Premiery Volvo S90 i Volvo V90 w Alvernia Studios.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również